Max Polyakov

Макс Поляков, ініціатор Vernadsky Challenge

Українець Макс Поляков — відомий підприємець, який має понад 17 років досвіду в бізнесі, пов’язаному з технологічними та інженерними галузями; філантроп та ідейний натхненник декількох освітніх та винахідницьких заходів.

2017 року

Макс Поляков отримав звання Почесного члена Міжнародної авіаційної федерації (FAI).

Макс Поляков є засновником і радником ряду міжнародних компаній, що виросли з амбітних стартапів. До портфелю його бізнес-досягнень належать такі компанії, як HitDymanics Ltd., IT-Ukraine, Cupid Plc., Maxymiser Ltd.

Не полишаючи підприємницьку діяльність, 2013 року Макс Поляков отримав ступінь кандидата економічних наук у Дніпровському національному університеті. Його дисертація досліджує тему майбутнього розвитку ІТ у глобальній економіці.

Починаючи з 2016 року, Макс Поляков заснував декілька компаній, що працюють в космічній галузі. Серед них Earth Observation System (EOS), що аналізує дані супутникових спостережень за поверхнею Землі. Як генеральний партнер інвестиційної компанії Noosphere Ventures, Макс Поляков викупив активи компанії-розробника малих ракет-носіїв та реорганізував її під назвою Firefly Aerospace.

Макс Поляков також створює і підтримує ініціативи, що просувають науку та знання серед молодого покоління українців. Він започаткував некомерційну громадську організацію “Асоціація Ноосфера”, що координує масштабний інженерний фестиваль BestRoboFest, змагання стартапів Vernadsky Challenge, різноманітні хакатони, конференції та інші заходи.

Maxim Polyakov gives a speech at the finale of the Vernadsky Challenge 2017

Натхненний ідеями науковця Володимира Вернадського Макс Поляков також створив проект Noosphere Engineering School, що поєднує у своїй роботі наукову теорію та практику.

Max Polyakov: 'The future belongs to engineering'

“Майбутнє за інженерною справою. Ми шукаємо сміливих учасників, які готові приймати виклики, плідно працювати та експериментувати. Саме таким чином з’являються геніальні ідеї”.

- Макс Поляков, к.е.н

Макс Поляков підтримує грантами найкращі команди, що беруть участь у змаганні. Він впевнений, що події на кшталт Vernadsky Challenge розвивають середовище підприємництва в Україні та допомагають створювати більше інноваційних та затребуваних винаходів.